ŠTARTOVACÍ BALÍČEK 2020

Každý pretekár SKALICKÉHO DRSŇÁKA 2021 obdrží pri prezentácii štartovací balíček, ktorý obsahuje:

1. Funkčné bežecké tričko (100% polyester, 160 g/m², vzor unisex ) českej značky MALFINI. Na tričku bude vytlačené meno pretekára, štartové číslo pretekára, logo preteku. Hodnota trička je 15,00,-Euro


2. Nealkoholické pivo ERDINGER ALKOHOLFREI (0,5l plechovka). ERDINGER ALKOHOLFREI je to pravé nealko pivo. Chutí skvelo a vďaka obsahu vitamínov B9, B12, kyseliny listovej a polyfenolov, podporí aj Vaše zdravie. Má znížené množstvo kalórií (len 125kcal na 0,5l) a vyrobený je výhradne z prírodných surovín. Nealkoholické pivo ERDINGER ALKOHOLFREI sa vyrába v súkromnom pivovare v Nemecku (mesto Erding, Bavorsko). Cena 0,5l nealko piva ERDINGER ALKOHOLFREI je 1,50,-Euro.


3. Energetický gel K4 POWER GEL (tuba 70g, príchuť: malina/limetka, pomaranč/limetka) vyrába slovenský výrobca športovej a doplnkovej výživy firma KOMPAVA. Energetický gél K4 POWE GEL s okamžitým nástupom energie a vysokým NO účinkom obsahuje komplex energetických látok (glukózovo-fruktózový sirup), MCT tukov, aminokyseliny (A-AKG, citrulín, taurín, L-karnitín) a minerály (Na, K, Mg, Ca). K4 POWER GEL pomáha svojim zložením dodať potrebnú energiu včas a udržať tak potrebný výkon na vysokej úrovni. Cena 1ks (70g) energetického gélu K4 POWER GEL je 1,50,-Euro.


4. Hypotonický nápoj HYPOFIT vyrába slovenský výrobca športovej a doplnkovej výživy firma KOMPAVA. Hypotonický nápoj HYPOFIT poskytuje rýchlodostupný zdroj energie v podobe glukózy a maltodextrínu, zároveň obsahuje vitamíny C, E, beta-karotén, selén a extrakt zo zeleného čaju. Je nevyhnutnou súčasťou vytrvalostného výkonu každého profesionálneho alebo hobby športovca, či už sa jedná o beh, cyklistiku, futbal, basketbal, plávanie, triatlon alebo rôzne aeróbne cvičenia. Ideálny na leto ku každej športovej aktivite. Hypotonický nápoj HYPOFIT bude k dispozícii pre pretekárov SKALICKÉHO DRSŇÁKA 2019 počas preteku na občerstvovacích staniciach. Cena pitného režimu počas preteku sa pohybuje cc. okolo 1,50,-Euro na osobu.


5. Cieľoví certifikát SKALICKÝ DRSŇÁK 2021 (len tí, ktorí pretek dokončia)